EN  |     HE

ספקי מידע בינלאומי אמין ומדויק

CRG פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם החברות המובילות בעולם אשר מתמחות באספקת מידע בינלאומי אמין ומדויק (המבוסס על סקרים עדכניים), ואשר להן מרכזי ניהול ואספקת שירותים באירופה, אמריקה, אסיה ואוסטרליה. 

בין שירותינו נכללים:

- חישוב חבילת השכר וההטבות למנהלים ומומחים ישראלים לקראת הצבתם בחו"ל תוך שימוש בכלים מקצועיים עדכניים העומדים לרשותנו.

- עזרה בקביעת חבילת השכר למנהלים ועובדים מקומיים בתעשיות השונות בחו"ל, בהסתמך על סקרי שכר מקיפים ועדכניים.

- מידע, ד"וחות וייעוץ בנושאי חוקי העסקה, הטבות חוקיות, מיסוי והטבות מקובלות בהקשר לתיגמול והטבות של עובדים מקומיים וזרים (Expatriate Employees) במדינות השונות.

- סקרים ומידע עדכני לגבי נתוני יוקר מחיה (דיור, חינוך, נסיעות עסקיות, הצבות קצרות מועד ומוצרי צריכה שונים) והשוואת מדדי איכות חיים, בלמעלה מ - 200 ערים שונות בעולם.

- פרופיל חברתי, תרבותי, פוליטי וכלכלי של מדינות שונות.


שירותי עיתוק (Relocation) מישראל ולישראל

CRG פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם מספר רשתות גלובליות, כמו גם עם משרדים מתמחים בארצות שונות ברחבי תבל. רשתות אלו מתמחות באספקת שרותי ניוד בינלאומיים ולרובן יש מרכזי ניהול ואספקת שרותים באירופה, אמריקה, אוסטרליה, אסיה ואפריקה. נציגי רשתות אלה וסוכניהן פועלים בפיקוח הדוק של מנהלי חברתנו בישראל, לטובת לקוחותינו. 

בתחום זה אנו מספקים את השרותים הבאים:

- הסדרת אשרות כניסה ואשרות עבודה, בליווי משפטי מלא לישראל ולכל ארצות תבל.

- איתור מגורים מתאימים ואיתור מוסדות חינוך הולמים בכל רחבי תבל.

- הדרכה בינתרבותית (כללית ועסקית) יחד עם חברת Dean Foster Associates.

- מידע מקומי בארצות היעד, חיבור למוסדות וספקים, שרותי התאקלמות בארצות היעד.

- אירגון לוגיסטיקת המעבר ממדינה למדינה, לרבות סדורי שהייה ראשונית, מטען וביטוחים רפואיים.

- זמינות של כמעט 24 שעות ביממה להתייעצות והגשת עזרה דחופה.

לפירוט השירותים אנא הקלק (כאן צריך לבוא קישור לשירותי הרילוקיישן המפורטים בעברית)


סיוע בגיוס בחו"ל או לקראת עיתוק לחו"ל

ל- CRG מערך גלובלי ענף של קשרים עם חברות השמה מקומיות בחו"ל (באירופה, ארה"ב, דרום אמריקה, אוסטרליה ואסיה) - רשתות בינלאומיות כמו גם "משרדי בוטיק", אשר באמצעותן נוכל לסייע באיתור וגיוס עובדים ברמות שונות ובתפקידים שונים. אנו מלווים את הלקוח בתהליך ומסייעים בידו גם בקביעת חבילת השכר והתנאים המקובלים לאותו תפקיד, באותה רמה ובאותה מדינה.

- בעת ביצוע תהליך גיוס בישראל עבור חו"ל, אנו יכולים להציע כלים המסייעים במיון המועמדים ובהתאמתם לפעילות בחו"ל. כמו כן, גם כאן נוכל לבנות את חבילת השכר וההטבות ההולמת את התפקיד ומדינות השירות אליהן אמורים אותם מועמדים להשלח.


שירותי משאבי אנוש - ייעוץ ותהליכים עם תוצאות מוכחות

- מבנה ארגוני: ברשותנו המומחיות והכלים לבחון את פונקציונאליות המבנה הארגוני ולהתאימו לאסטרטגיה העסקית של החברה, ולבנות את התהליכים הארגוניים  אשר יפעילו את השלד הארגוני להשגת היעדים אשר הוצבו.

- הגדרות תפקידים ודרוגם: אנו נגזור מן המבנה הארגוני את מכלול התפקידים בארגון, נכתוב יחד אתכם את תאורי התפקיד והפרמטרים השונים הקובעים את גודלם, נעריך את  גודל תפקידים השונים ונדרגם תוך שימוש בשיטות מתקדמות המקובלות בקרב חברות רב-לאומיות.

- בניית מדיניות תגמול ותמריצים: נבנה יחד אתכם את מדיניות התגמול הארגונית, נתקף  אותה  בהשוואה  למדיניות  חברות  מן הארץ והעולם, נבנה יחד אתכם מערכות תמריצים לפונקציות השונות - מן הבכירות ועד לזוטרות.

- מתווה שכר והטבות: נבצע עבורכם סקרי שוק בנושאי שכר והטבות ונבנה יחד אתכם  את מתווה השכר בהתחשב בדרוג התפקידים, בנתוני השוק ובהחלטת ההנהלה לגבי מיצובכם הרצוי בשוק העבודה.

- מיקור חוץ לשרותי מש"א: אנו מבצעים במיקור חוץ את מלוא התהליכים והפעילויות המתחייבים לשם ניהול כוללני של ההון האנושי באירגון. שרותים אלה מתאימים במיוחד לחברות קטנות ובינוניות הנמנעות מהעסקת מנהלים ועובדי תקורה בתחום זה.

- בניית ספר נהלים: נבנה עבורכם ספר נהלי משאבי אנוש לכל התהליכים והפעילויות, בין ביחס למדיניות מקומית ובין ביחס למדיניות משאבי אנוש גלובלית.